Lista Trenerów

Akademia Boksu

Krzysztof Chudecki

Legendy mówią, że na pierwszy trening trafił, gdy za oknem biegały jeszcze dinozaury. Szybko odnalazł się na sali i w nonszalanckim stylu wdarł się na amatorskie ringi, by stoczyć na nich ponad 320 walk. Wielokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski; zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Brał udział w mistrzostwach Europy i Unii Europejskiej. Walczył w lidze czeskiej i reprezentacji Polski. Na zawodowych ringach nigdy nie został pokonany.

Lokalizacje: Swarzędz - Akademia Boksu Premium, Fabryka Formy Kinepolis

Telefon: 794 723 456

Mikołaj Szymański

Od ośmiu lat prowadzi zajęcia sportowe; zaczynał od treningów z dziećmi, by stopniowo zbierać trenerskie doświadczenie wśród starszych adeptów sportów walki. Ma brązowy medal mistrzostw Poznania oraz czarny pas w taekwondo olimpijskim, jak i brązowy medal mistrzostw Polski również w tym sporcie. Równorzędnie startował w wielu zawodach muay thai, k1 i kickboxingu, które również od lat trenuje. Kojarzony z kolorowych stworków na jednej nodze i psie ciułała na drugiej.

Lokalizacje: Fabryka Formy A2

Magdalena Czajkowska

Medalistka mistrzostw Polski seniorek i młodzieżowych mistrzostw Polski Kobiet w boksie, która przez kilka lat walczyła w kadrze Polski. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem takich trenerów jak Robert Matłoka czy Maciej Miszkiń. Ze względu na nadmiar obowiązków, mistrzyni szybkiej zamiany szpilek na buty bokserskie.

Lokalizacje: Fabryka Formy Bałtyk

Filip Stenclik

Na swój pierwszy bokserski trening trafił 10 lat temu. Niejednemu zdążył utrzeć nosa w ringu, a zdarzyło mu się nawet wystąpić na zawodowej gali. Od blisko 3 lat dzieli się pasją z poziomu trenera boksu. Interesuje się sportami walki i piłką nożną, a sportowe świry mogą kojarzyć go zarówno z sal treningowych, jak i trybun.

Lokalizacje: StepOne

Michał Hoffa

Człowiek wielu talentów; instruktor boksu, instruktor rekreacji ruchowej w sportach siłowych, a ponadto certyfikowany trener personalny po kursie dietetycznym. Od 2005 roku czynny zawodnik walk amatorskich w formule kickboxingu, k1, muay thai i boksu. Swoim doświadczeniem dzieli się od blisko 10 lat, prowadząc zajęcia z boksu, kickboxingu, jak i sportów siłowych. Znany z wygranej w turnieju Bitwa o Poznań, ale i wielkiego zamiłowania do wegetariańskich frykasów.

Lokalizacje: StepOne, Fabryka Formy Tesco Serbska

Krzysztof Grabowski

Choć z boksem związany jest od ponad dziesięciu lat, to od blisko trzech można go spotkać w roli trenera. Na swoich podopiecznych spogląda kompleksowo, a wszystko to dzięki nieustannemu kształceniu się w zakresie fizjoterapii. Jego pasją są sporty walki, terapia manualna, trening funkcjonalny i rehabilitujący dla sportowców i nie tylko. Prywatnie uwielbia grać w szachy.

Lokalizacje: Czerwonak

Samia Kujawska

Z pasji do sportu została trenerką personalną, dla której zawsze na pierwszym miejscu są podopieczni, ich cele i możliwości. Uważa, że ruch i sport to najlepsze lekarstwo na wszystko. Celem jej treningów jest wzmocnienie podopiecznych i zarażenie ich dobrą energią. Zapalona wegetarianka, która uwielbia każdą aktywność fizyczną; od gimnastyki, crossfitu i boksu, aż po pilates i medytację.

Lokalizacje: Swarzędz - Akademia Boksu Premium

Michał Krawczyk

Najweselszy z najgłośniejszych. Na pierwszy trening trafił osiem lat temu. Brał udział w dużych imprezach kickboxingu w kraju i na świecie, walczył również w pięciu zawodowych pojedynkach bokserskich. Od dwóch lat trener z niesłabnącą energią, dzielący się doświadczeniem z amatorami sportu, jak i zawodnikami występującymi na galach takich jak Babilon MMA czy KSW. Lubi adrenalinę, a zarazem spokój w zakątkach natury.

Lokalizacje: Fabryka Formy Kinepolis