Lista Trenerów

Akademia Boksu


Krzysztof Chudecki

Legendy mówią, że na pierwszy trening trafił, gdy za oknem biegały jeszcze dinozaury. Szybko odnalazł się na sali i w nonszalanckim stylu wdarł się na amatorskie ringi, by stoczyć na nich ponad 320 walk. Wielokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski; zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Brał udział w mistrzostwach Europy i Unii Europejskiej. Walczył w lidze czeskiej i reprezentacji Polski. Na zawodowych ringach nigdy nie został pokonany.

Lokalizacje: Grupa dla młodzieży 13+ (Swarzędz), Grupa dla dzieci 8-12lat (Swarzędz), Swarzędz - Akademia Boksu Premium

Telefon: 794 723 456


Krystian Huczko

Lokalizacje: Organic fitness Zgorzelec


Paweł Spryszyński

Lokalizacje: Organic fitness Balaton Bydgoszcz


Hubert Rogowski

Lokalizacje: Organic Fitness Stargard


Macieja Słoma

Lokalizacje: Fabryka Formy Nova Park Gorzów Wlkp, Fabryka Formy Panorama Gorzów Wlkp


Angelika Przydanek

Lokalizacje: Organic Malta, Fabryka Formy Green Point, Fabryka Formy Kinepolis


Adrian Socha

W bardzo młodym wieku zaczął interesować się sztukami walk, zaczynając od oglądania walk bokserskich i mma. Postanowił sprawdzić i przekonać się na własnej skórze jak wyglądają treningi boksu i od kilku lat z wielką pasją i zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności bokserskie w bardzo szybkim tempie. Do tej pory stoczonych kilka walk, ale cały czas podejmuje rękawice i zdobywa doświadczenie na ringach bokserskich. Poza boksem można go też spotkać w roli sushi mastera, która sprawia mu ogromną radość.

Lokalizacje: Fabryka Formy Kinepolis


Filip Stenclik

Na swój pierwszy bokserski trening trafił 10 lat temu. Niejednemu zdążył utrzeć nosa w ringu, a zdarzyło mu się nawet wystąpić na zawodowej gali. Od blisko 3 lat dzieli się pasją z poziomu trenera boksu. Interesuje się sportami walki i piłką nożną, a sportowe świry mogą kojarzyć go zarówno z sal treningowych, jak i trybun.

Lokalizacje: Organic fitness Swarzędz, StepOne


Michał Hoffa

Człowiek wielu talentów; instruktor boksu, instruktor rekreacji ruchowej w sportach siłowych, a ponadto certyfikowany trener personalny po kursie dietetycznym. Od 2005 roku czynny zawodnik walk amatorskich w formule kickboxingu, k1, muay thai i boksu. Swoim doświadczeniem dzieli się od blisko 10 lat, prowadząc zajęcia z boksu, kickboxingu, jak i sportów siłowych. Znany z wygranej w turnieju Bitwa o Poznań, ale i wielkiego zamiłowania do wegetariańskich frykasów.

Lokalizacje: Organic Malta, Organic Fitness Evergreen, Organic fitness Rondo, StepOne, Fabryka Formy Tesco Serbska, Fabryka Formy Bałtyk


Krzysztof Grabowski

Choć z boksem związany jest od ponad dziesięciu lat, to od blisko trzech można go spotkać w roli trenera. Na swoich podopiecznych spogląda kompleksowo, a wszystko to dzięki nieustannemu kształceniu się w zakresie fizjoterapii. Jego pasją są sporty walki, terapia manualna, trening funkcjonalny i rehabilitujący dla sportowców i nie tylko. Prywatnie uwielbia grać w szachy.


Samia Kujawska

Z pasji do sportu została trenerką personalną, dla której zawsze na pierwszym miejscu są podopieczni, ich cele i możliwości. Uważa, że ruch i sport to najlepsze lekarstwo na wszystko. Celem jej treningów jest wzmocnienie podopiecznych i zarażenie ich dobrą energią. Zapalona wegetarianka, która uwielbia każdą aktywność fizyczną; od gimnastyki, crossfitu i boksu, aż po pilates i medytację.

Lokalizacje: Grupa dla młodzieży 13+ (Swarzędz), Grupa dla dzieci 8-12lat (Swarzędz), Swarzędz - Akademia Boksu Premium